116 | KRÁSNÝ SVĚT
AGHAMIAN Karen (1946)
- starting price: 2 000 CZK
- March (3-rd, 5 pm) Live Stream Fine Art Auction
Olej na plátně, 46,5 x 31,5 cm, rámováno, datace 1993, signováno vpravo dole A. Karen.